Кошик
164 відгуків
Стройнавігатор
+380679451649
+380 (67) 945-16-49
+380 (50) 304-20-72

Профнастил

Листи з оцинкованого холоднокатаного металу, що пройшли спеціальну механічну обробку – профілювання, яке надає їм більшу високу жорсткість і міцність, називаються профнастилом. Профлист (профнастил) без особливих зусиль можна визначити за волнообразному профілю, який йому надає гофрування. Для його виробництва використовується як правило оцинковка (міцна холоднокатана оцинкована сталь), яка додатково може захищатися від корозії і механічних впливів спеціальними полімерними складами.

Численні марки профлиста розрізняються:

по висоті і формі хвилі

використання у будівельному виробництві

по поперечному розміру профілю.

Профлисти з профілем не більше 20 мм, як правило, застосовують в якості декоративних не несучих огороджувальних конструкцій – це обшивки стін, різні паркани і огорожі, підшивні стелі. З профнастила з висотою профілю понад 20 мм випускають конструкційні елементи перекриття, покриття, незнімні опалубки та ін. Профлисти виготовляються несучими, покрівельними і стіновими (забірними).

Зведення покриттів великих цивільних і промислових будівель великих по площі здійснюється найчастіше із застосуванням покрівельного профлиста. Дуже часто профнастил покрівельної марки застосовується при виготовленні підвісних стель, відновлення існуючої даху, будівництві козирків, навісів, фризів. Декоративно-захисні полімерні покриття , досить суттєво розширили застосування профільованих листів в будівництві.

Без застосування профільованих листів, в тому числі і з полімерними покриттями зараз неможливо уявити будівництво невеликих магазинів, кіосків, великих торгово-розважальних центрів, заміських будинків, станцій техобслуговування автомашин. На дахах багатьох приватних будинків щодо доступний за ціною і практичний профільований лист з полімерним захисним покриттям успішно може замінити дорогу черепицю з металу.

З профнастилу виготовляють багатошарові сендвіч-панелі, перегородки, стінові огородження будівель і споруд. В даний час капітальні або збірно-розбірні огорожі з профлистів можна зустріти практично скрізь.

Переваги профільованих листів з кольоровим декоративно-захисним полімерним покриттям:

легкість монтажу

невибагливість

стійкість до механічних пошкоджень і корозії

довговічність

відносна цінова доступність

зручність в перевезенні

достатня механічна міцність і жорсткість

мала вага

непоганий зовнішній вигляд.

1 2

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner